Przejdź do treści

O mnie

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (licencjat ze specjalizacji „kosmetologia”, studia magisterskie ze specjalizacji „welness i spa”). Od 11 lat pracuję jako kosmetolog.   W 2016 otworzyłam własny Salon Urody Mistiqa Beauty. Często uczestniczę w sympozjach i szkoleniach kosmetologicznych i z zakresu medycyny estetycznej.

Interesują mnie nowe rozwiązania i możliwości – śledzę na bieżąco profesjonalną literaturę branżową, odwiedzam targi kosmetyczne, starannie wybierając intersujące nowości – które przed wprowadzeniem poddaję szczegółowej analizie i testom pod kątem bezpieczeństwa stosowania, najlepszej jakości używanych produktów, narzędzi i sprzętu.

Wykonuję zabiegi z szerokiego zakresu kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej: pielęgnacja dłoni i stóp (w tym pedicure terapeutyczny), zabiegi na twarz, ciało, masaże twarzy i ciała, refleksologia stóp. Specjalizuję się przede wszystkim w pielęgnacji twarzy z zastosowaniem peelingów chemicznych i zabiegów z użyciem sprzętu dających nieskończone możliwości terapii wielu problemów skórnych. Z przyjemnością wykonuję także makijaże, dzienne i wieczorowe, fotograficzne, dobrane do okazji i osobowości klientki.

Serdecznie zapraszam do mego salonu

Anna Mistewicz

Zarezerwuj u nas wizytę

MistiQa Beauty

MistiQa Beauty to salon, w którym stawiam przede wszystkim na PROFESJONALIZM, BEZPIECZEŃSTWO oraz DOŚWIADCZENIE.  Wiedza naszego personelu stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. Nowoczesne zaplecze pozwala nam na wykonywanie zabiegów o wysokim standardzie.

W MistiQa Beauty zaopiekują się Tobą dyplomowani kosmetolodzy. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy profesjonalną, bezpłatną konsultację, aby dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb Twojej skóry, ciała i nastroju.

wanda.g

Rewelacyjne strzyżenie, kolorowe refleksy i modelowanie fryzury! Pani Ela jest wspaniała, jestem bardzo, bardzo zadowolona!!

Klientka

Zdecydowanie polecam usługi kosmetyczne! 5+ za jakość, szybkość i panią kosmetyczkę 🙂

Paulina

Bardzo starannie wykonany manicure i pedicure, widać że Pani kosmetyczka wie co robi i zna się na tym, czysty salon i sympatyczna atmosfera 🙂 Polecam